Během zimní přípravy jsme o minulém víkendu odcestovali na třídenní herní soustředění do Rokytnice nad Jizerou, kde hráči absolvovali třífázové tréninky. Soustředění se zúčastnilo patnáct hráčů a dva členové realizačního týmu. Byli jsme ubytovaní ve sportovní hale v Rokytnici nad Jizerou a veškeré stravování probíhalo v penzionu V Zelený. Celkem jsme absolvovali šest tréninkových jednotek v místní hale. Tréninková náplň byla obecně velmi pestrá. První den jsme se zaměřili na kondiční stránku, dále následovaly herní věci: jeden na jednoho, střelba, hra zaměřená na situaci tři na dva, která měla obrovský náboj a nasazení. V pátek jsme vyrazili i na běžky směrem na Ručičky, kde proběhlo i občerstvení v místním kiosku. Ti odvážnější dále pokračovali směrem na Dvoračky, odkud museli zpět na ubytovnu po sjezdovce, která byla pro všechny hráče velkým oříškem. Jinak nutno všechny pochválit za přístup, jak se ze všech sil vydali ve vysokých stoupáních a v těžkých sněhových podmínkách. Na sobotní večer nás vyzvali místní fotbalisté Rokytnice k přátelskému utkání, za které nastoupil, i již náš bývalý asistent trenéra David Holman.

Soustředění se zúčastnili: Pivrnec, Balásek, Bejda, Pumrle, Lang, Matějček P., Matějček J., Matějček I., Ferenc, Zapadlo, Prokopec, Ondrejčík, Hušek, Heinrich, Záveský, Kuřfiřt, Lang st. 

Všem hráčům bych chtěl poděkovat za super odvedenou práci v trénincích, které měly náboj, dravost a každý měl touhu po vítězství.

Pumrle