Domácí zápas s týmem Sokola Doubí jsme začali aktivně a soupeře jsme přehrávali ve všech fotbalových aspektech. Odměnou klukům bylo po prvním poločase dvougólové vedení a trenér neměl o poločase svým svěřencům co vytknout. Snad jen upozorňoval na větší klid a rozvahu při finálním zakončování vypracovaných šancí, ale také hráčům zdůraznil, že je potřeba, aby v aktivitě ve druhém poločase i nadále pokračovali a nepolevili ve svém snažení.

Druhý poločas však bohužel byl zcela odlišný od prvního dějství, polevili jsme v koncentraci, začali hrát nakopávané balóny, které pro soupeře nebyly nebezpečné a pomalu jsme pustili hosty zpátky do zápasu a těm se podařilo dokonce před koncem utkání snížit na rozdíl jedné branky. My jsme však nějaké závěrečné drama nepřipustili a z tohoto zápasu dvou odlišných poločasů bereme 3 body.

Druhý poločas ovlivnilo střídání domácích hráčů, především po stránce změny na jednotlivých postech a tomu uzpůsobení herního stylu, kdy stažením Heinricha na pozici stopera jsme ztratili ofenzivní sílu, ale i tak je potřeba hráčům poděkovat za výkon a konečné vítězství.

Sestava: Pivrnec, Balásek, Bílek (57. Nemyrovskyy), Matějček J. (72. Fajfr), Lang, Záveský, Matějček P. (C), Heinrich, Zapadlo, Ferenc (79. Matúška), Hušek 

Střelci: 24′ Hušek, 36′ Matějček P.