Pěnčín odehrál 1.utkání v novém ročníku 1.A třídy na hřišti Mimoně. Svěřenci trenérského dua Vokála a Řezáče nastoupili do utkání velice vlažně.

Domácí měli ze začátku utkání dvě velké šance, ale obě zlikvidoval výbornými zákroky gólman Pivrnec. Ve 34. minutě uklidnil Pěnčín Hušek, který prostřelil zblízka domácího gólmana 1:0. Hosté se po vstřelené brance uklidnili a 2.poločas byl jednoznačně v jejich režii.

Ve 48.minutě střílel střídající Pumrle vedle. O 3 minuty později přišla nejkrásnější akce zápasu. Lang společně s Pumrlem na pravé straně založili akci a předali míč na hranici vápna výborně hrajícímu Záveskému , který z první uklidil míč s pomocí břevna do sítě 2:0.

V 62.minutě zahrával přímý volný kop z 30 metrů hostující kapitán Pavel Matějček, který nádhernou střelou trefil jen pravou tyč domácích. O 10 minut později Fajfr našel ve vápně Palduse a ten zvýšil na rozdíl tří branek.

V 86. minutě pokazil Pivrncovi čisté konto domácí kapitán Mikloda. Pěnčín zaslouženě veze od nováčka z Mimoně 3 body. Příští týden hostí Pěnčín na svém hřišti dalšího nováčka soutěže Jenišovice.

Sestava : Pivrnec-Lang, Heinrich, Matějček Jan, Fajfr-Svoboda(46.min Pumrle), Záveský, Matějček Pavel ©,Zapadlo-Paldus(73.min Řezníček)-Hušek(90.min.Ondrejčík)