Pěnčín přivítal na svém hřišti tým z Jenišovic. Pěnčínu oproti minulému zápasu chyběli 3 hráči základní sestavy a bohužel to bylo znát. Chyběl kapitán Matějček P. ,Záveský a Paldus.

Od úvodního hvizdu byl lepší hostující tým. Za řeč stojí jen šance domácího Heinricha po rohovém kopu Béma, který si naskočil na centr,ale nedokázal trefit ve vzduchu míč. V 10. minutě se hosté ujali vedení, Randák Matěj vystřelil za vápnem k tyči, domácí gólman byl bez šance 0:1.

Za minutu to mohlo být o dvě branky, Fedorko trefil tyč a následnou dorážku do odkryté branky Randák Matěj nasměroval nad. Hosté byli jasně lepším mužstvem, důraznější, rychlejší, agresivnější. Domácí byli zaskočeni a absolutně se nedostali do tempa.

Nakonec se domácí tým dočkal vyrovnání. Nepovedený centr Bendy skončil až v brance hostí 1:1. Po přestávce domácí trenér Vokál vystřídal nevýrazného Řezníčka Pumrlem a hned po půl minutě vybídl krásnou přihrávkou Zapadla, který běžel sám na hostujícího gólmana, jenže netrefil branku. Tahle šance rozhodla zápas.

V 51.minutě hostující Fedorko číhal na zadní tyči a pohodlně uklidnil míč do sítě 1:2. Za minutu to bylo už o dva góly, opět se trefil Fedorko, který využil nekoncentrovanost domácí obrany 1:3. V 59. minutě se z přímého kopu za vápnem trefil opět Randák a vstřelil svůj druhý gól v zápase 1:4. Černou desetiminutovku Pěnčína zakončil do odkryté branky hostující Vavřich 1:5.

V 79. minutě se trefil Pekař 1:6 V Poslední minutě domácí Svoboda přeloboval hostujícího gólmana,ale trefil jen břevno. Hostující tým si po zásluze z Pěnčína odváží 3 body a domácí mají o čem přemýšlet,protože takový výkon na A třídu nestačí. Příští týden Pěnčín zavítá na hřiště VTJ Rapid. Zápas se hraje v neděli od 17:00.

SESTAVA PĚNČÍNA: Pivrnec – Lang, Heinrich, Matějček J., Fajfr – Zapadlo, Bém, Řezníček(46.Pumrle), Benda – Svoboda, Hušek(55.Nemyrovskyy)