Pěnčín hostil v rámci 4.kola hráče z Rynoltic, kteří měli po třech kolech plný počet bodů.

Domácí vlétli do utkání velice dobře, ze začátku měli několik šancí. Neujala se dobrá střela Matzelta ani dobrá akce Svobody, který střílel vedle. Hosté taky 2x zahrozili, ale domácí podržel výborný gólman Matějček. Domácí se ujali vedení v 17.minutě. Svoboda centroval, Hlubuček si naběhl na krásný centr a hlavou překonal brankáře hostí 1:0.

Domácí hosty jasně přehrávali, nevyužili šance Hlubučka, Palduse Nemyrovskyyho, a tak přišel trest. Hosté rozehráli rychle standartní situaci, ze strany nacentroval hráč hostí do vápna a Vacek J. neměl problém balón uklidit za bezmocného Matějčka 1:1.

Za minutu bylo domácím ještě hůře. Po chybě v rozehrávce překonal Matějčka lobem Kotek 1:2. Ve 2.poločase domácí ještě více zatlačili hosty před své pokutové území. Své šance neproměnili Svoboda, Hlubuček, Paldus.

Domácí se dočkali 3 minuty před koncem. Heinrich načasoval krásnou přihrávku mezi hostující stopery na Hlubučka, který běžel sám na bránu, hosté ho zastavili jen za pomocí faulu a rozhodčí Brož nařídil pokutový kop. Míč si vzal Paldus a s přehledem proměnil 2:2.

Pěnčín přes své vyložené šance a velkou převahou zejména ve 2.poločase jen remizoval doma s Rynolticemi 2:2. Pro domácí je bod málo jelikož Rynoltice jasně přehráli a nevyužili několik vyložených šancí.
Příští týden zajíždí Pěnčín do Desné. Začátek utkání v sobotu od 17:00