Pěnčín v rámci 6.kola zajížděl na derby do Desné, kde se očekával velmi vyrovnaný zápas. Samotný průběh zápasu to potvrdil. Pěnčín po dvou výhrách venku, jel do Desné s tím, že si chce odvést všechny 3 body a to se mu povedlo.

Utkání začalo velmi opatrně z obou stran. První vážnější šanci měli hosté v 11.minutě. Matzelt vystihl chybnou rozehrávku domácích, vyslal do úniku Hlubučka, který udělal před velkým vápnem kličku vyběhnutému domácímu gólmanovi Doubkovi, ten ho musel podrazit.

Z přímého kupu vyslal střelu Nemyrovskyy ale Doubek si poradil. V 18.minutě měli domácí velikou šanci a jedinou v tomto zápase. Hráč Desné vystřelil, Pivrnec pouze vyrazil a před dorážejícím Veseloušem, na kterého čekala prázdná brána, zachraňoval Pěnčín Balásek, který uklidil míč na roh.

V 31.minutě kapitán hostů Matějček P. nasměroval přímý kop z dobré pozice jenom nad. O 4 minuty později přišel krásný fotbalový moment. Pavel Matějček, dostal přihrávku za vápnem a střelou na zadní tyč do šibenice nedal Doubkovi žádnou šanci 0:1.

Po přestávce poslal hostující trenér Vokál, pro kterého byl zápas s Desnou velmi prestižní čerstvého Pumrleho, který po minutě na hřišti běžel ze strany sám na Doubka ale přestřelil. V 50.minutě se trefil z přímého kopu za vápnem hostující Matzelt a bylo to 0:2.

Zbytek utkání Pěnčín kontroloval hru, nedovolil Desné se dostat do vážnější šance. Pěnčín zaslouženě veze z Desné důležité 3 body.