Pěnčín přivítal na svém hřišti hráče z Košťálova a toužil konečně doma získat 3 body. Domácí nezačali vůbec dobře. Košťálov byl aktivnější a nebezpečnější. V 10. minutě se hosté dostali do velké šance ale hráč hostí netrefil branku.

O 3 minuty později se už radovali. Gólman Pivrnec vyrazil jen střelu a Holovič dorážel do prázdné brány 0:1. Za 3 minuty bylo vyrovnáno. Po krásné akci Béma na pravé straně vyrovnal Paldus. Pěnčín po vstřelené brance držel míč na svých kopačkách a měl šance, hosté hrozili pouze z rychlých protiútoků.

Ve 33.minutě měl tutovku Lang ale netrefil bránu a tak přišel trest. 2 minuty před koncem se trefil z rohového kopu hlavou hostující Cerman 1:2.

Domácí vstoupili do 2.poločasu velmi aktivně a v 52.minutě se dočkali vyrovnání. Záveský se dostal po odraženém míči k centru a Hlubuček se hlavičkou nemýlil 2:2. v 57.minutě to bylo už 3:2, Paldus krásným obstřelem z vápna nedal hostujícímu gólmanovi šanci.

O 5.minut později Jan Matějček střílel v dobré pozici mimo. V 67.minutě hosté vyrovnali, Matzelt se nedohodl se spoluhráčem, Košťálov založil rychlý kontr a Sádek po centru z pravé strany vyrovnal na 3:3. v 82.minutě mohl rozhodnout o vítězství domácích Záveský ale minul.

Pěnčín doma zase nevyhrál a bere pouze bod. V sobotu zajíždí Pěnčín do Lomnice nad Popelkou. Výkop v 16:00.