Pěnčín přijel v 7.kole na horkou půdu do Lomnice. Domácí chtěli potvrdit 3 body z Horní Branné ale to se jim nepovedlo. Pěnčín podal výborný výkon a zaslouženě v Lomnici vyhrál.

Hned v 6.minutě si Heinrich naběhl na rohový kop Palduse ale hlavou těsně minul branku. V 17.minutě se Pěnčín dostal zaslouženě do vedení Paldus nádhernou přihrávkou oslovil Hlubučka, který si obhodil obránce domácích a střelou k pravé tyči nedal gólmanovi šanci 0:1.

Za minutu to mohlo být o dvě branky, Fajfr nádherně nacentroval a Paldus hlavičkou nechal vyniknout domácího gólmana. V 34.minutě Matzelt obdržel přihrávku do vápna a v dobré pozici trestuhodně střílel nad. Ve 43.minutě Lomnice z ničeho nic vyrovnala. Rozhodčí otočili jasný out ve prospěch Pěnčína, vhazovali domácí, následně Pěnčín fauloval, domácí zahráli přimý kop a nešťastně si ho hostující Matzelt srazil do vlastní sítě.

V poločase hosté udělali vynucenou změnu. Zraněného Heinricha nahradil Pumrle. V 59. minutě se hosté ujali znovu vedení, trefil se hostující Záveský, který ve skrumáži ve vápně přeloboval domácího gólmana. V 69. minutě měl domácí Veg obdržet červenou kartu, velmi tvrdě fauloval zbytečně zezadu Pumrleho na půli hřiště ale rozhodčí mu však ukázal jen žlutou kartu.

Za 10 minut přišla nejkrásnější akce zápasu, Paldus s Pumrlem a Záveským rozebrali domácí obranu, posledně jmenovaný předložil míč do prázdné Hlubučkovi, který neměl problém doklepnout míč do sítě a přidat svůj druhý gól v zápase. V 88.minutě zahrozili domácí ale Gaubman ve vyložené šanci hlavou mířil vedle.

Pěnčín na horké půdě v Lomnici zaslouženě zvítězil a připisuje si do tabulky velmi cenné 3 body.

Sestava: Pivrnec – Fajfr, Henrich(46.Pumrle), Matějček J., Balásek – Lang, Matejček P. ©, Záveský, Matzelt – Paldus – Hlubuček.