Pěnčín přijel do Horní Branné v roli favorita a potvrzoval to od úvodních minut. Hned po 70 – ti vteřinách otevřel skóre Hlubuček, kterého našel Paldus výborně rozehranou standartní situací 0:1.

Ve 13. minutě už to bylo o dvě branky. Matzelt poslal z levé strany krásný centr do vápna na Hlubučka, který střelou k tyčí z voleje nedal domácímu gólmanovi šanci 0:2. Za 6 minut domácí snížili, z pravé strany přišel centr, který do prázdné branky uklidil Kobrle 1:2.

Za 4 minuty Hlubuček dovršil hattrick a Pěnčín rázem vedl znovu o 2 branky. Ve 32.minutě domácí měli obrovskou šanci ke snížení ale střelu zastavila tyč Pivrncovi branky. Ve 43.minutě měl gól na hlavě hostující kapitán Pavel Matějček ale netrefil branku.

2.poločas Pěnčín kontroloval hru a v 60.minutě po sklepnutí výborně hrajícího Hlubučka skóroval Paldus, který umístěnou střelou k tyči nedal Hofmanovi šanci 1:4. V 69.minutě mohl Hlubuček přidat svůj čtvrtý gól v zápase ale ve vyložené šanci netrefil branku.

V 72.minutě Nemyrovskyy loboval Hofmana ale domácí obránce vykopl míč z brankové čáry. V 78.minutě hosté přidali pátý gól když po přihrávce Matzelta upravil skóre na konečných 1:5 Balásek.

Pěnčín po páté vyhrál na cizím hřišti a vyšplhal se na 3.místo. V příštím kole přivítá Pěnčín na domácím hřišti 5.tým tabulky Stráž pod Ralskem, utkání začíná v 15:30.

Sestava : Pivrnec(88.Matějček) – Lang, Heinrich, Balásek, Matějček Jan, Záveský, Matějček Pavel (C), Nemyrovskyy, Paldus, Matzelt – Hlubuček.