Pěnčín doma přivítal na svém hřišti pátý tým tabulky A třídy Stráž pod Ralskem. Domácí toužili po první výhře doma ale to se jim nepodařilo.

Hned ve 2.minutě měli možnost ke střelení branky ale hráč hostí netrefil branku domácích. Pěnčín se dostal do šance až v 11.minutě, kdy Nemyrovskyy přihrál Záveskému ale ten ve skluzu netrefil balón. Ve 22.minutě rozehrál standartní situaci Paldus na hlavu Hlubučka a ten se nemýlil 1:0.

Utkání se odehrávalo spíše ve středu hřiště ale v 45.minutě se hosté dočkali vyrovnání. Hosté ze standartní situace poslali míč do vápna, kde ho uklidil Mitáč 1:1. Ve 48.minutě po chybě domácích běžel Věchet sám na gólmana a překonal I.Matějčka 1:2.

V 65.minutě střídající Zapadlo, napřáhl levačkou z 30-ti metrů a trefil jen břevno hostující branky. Pěnčín měl převahu ale nedostával se do vyložených šancí. Až v 80.minutě domácí zahráli rohový kop a hlavou se trefil přesně kapitán domácích Matějček P. 2:2.

V 85.minutě přišla velmi kontroverzní situace když hosté nakopli míč na Věcheta, který se v době přihrávky nacházel v 2m offsidu , jenže asistent rozhodčího P.Kutílek nezamával a hosté znovu vedli 2:3. Navíc za 2 minuty dostal Záveský druhou žlutou kartu a byl vyloučen. V poslední minutě po chybě Langa dovršil hattrick Věchet 2:4.

Domácí doma opět nevyhráli a ze čtyř domácích zápasů vybojoval pouze dva body naopak na venkovních hřištích jsou stoprocentní.