Pěnčín porazil suverénně Rapid

Pěnčín nastoupil do utkání v roli jasného favorita a od začátku zápasu to potvrzoval bohužel gólově se prosadil až ve 2.poločase.
Hned 1.minutě Pumrle vysunul Zapadla, ten krásně nacentroval na hlavu Palduse, ten mířil mimo 3 tyče. Ve 4. minutě Hlubuček měl na hlavě jasný gól ale nechal vyniknout hostujícího gólmana Ticháčka, který předvedl vynikající výkon. Běžela 14.minuta a opět Zapadlo nacentroval a Hlubuček opět nevyzrál na gólmanovi hostí. Po půl hodině hry, nová posila z Velkých Hamrů Malý bežel sám na bránu ale trestuhodně netrefil branku. O 3 minuty později měli hosté jedinou ale za to stoprocentní šanci, domácí obrana propadla a útočník hostí běžel sám na bránu ale jako na druhé straně Malý minul branku. V 64. minutě měli domácí výhodu pokutového kopu po faulu na Heinricha, ale Paldus ležérně kopnutou penaltou nechal vyniknout opět gólmana Ticháčka. Za dvě minuty už se měnilo skóre, Hlubuček utekl hostující obraně a střelou k tyči otevřel skóre zápasu 1:0. V 77.minutě domácí zahrávali rohový kop a Hlubuček hlavou přidal druhý gól 2:0. V 83.minutě rozvlnil síť Heinrich po přihrávce Hlubučka. Za další 3 minuty běžel sám na bránu Pumrle a uzavřel konečné skóre na 4:0. Pěnčín měl další vyložené šance, které byli trestuhodně neproměněny, skóre mělo skončit vyšším rozdílem než jen čtyřbrankovým. Za týden Pěnčín zajíždí do Rynoltic, na které ztrácí 1 bod.

SESTAVA : Pivrnec – Lang,Heinrich, Matejček P.(c), Malý – Záveský, Nemyrovskyy, Pumrle,Paldus, Zapadlo – Hlubuček.
Střídali: Balásek, Matúška, Ondrejčík