FC PĚNČÍN – Tj Desná 2:0,(0:0).
62.Hlubuček⚽64.Paldus z penalty⚽
SESTAVA: Pivrnec – Lang, Heinrich, Malý, Fajfr(65.Matejcek), (70.Matúška), – Pumrle, Záveský(79.Řezníček), Matějček P., Paldus, Zapadlo(61.Nemyrovskyy) – Hlubuček.

Pěnčín přehrál v derby Desnou.
Od začátku bylo utkání velice vyrovnané a bojovné. První šance se naskytla až po půl hodině hry, kdy Záveský krásnou střelou vylekal v brance hostí Doubka, ale ten střelu vyrazil na roh, který zahrál kapitán Matějček P. na hlavu Hlubučka, který hlavičkoval pouze do Doubka a následnou střelu Heinricha vykopl obránce z brankové čáry. Ve 43.minutě měl Hlubuček na kopačce gól ale trestuhodně přestřelil z malého vápna.
V 62.minutě Paldus vybojoval míč, nacentroval na hlavu Hlubučka, který hlavou překonal Doubka 1:0. Za dvě minuty Pěnčín kopal penaltu po faulu na Hlubučka, kterou s přehledem proměnil Paldus 2:0. V 70.minutě Desná měla velkou šanci na snížení, ale po centru Kořínek trefil hlavou jenom břevno. V 82.minutě Fajfr hlavičkou po rohovém kopu Štěpničky jen těsně minul branku.