Pěnčín v Košťálově pouze remizoval 2:2.

Před začátkem zápasu by byli svěřenci Vokála a Řezáče s bodem možná spokojeni ale po průběhu zápasu je to ztráta pro hostující tým.
První šanci zápasu si vytvořili hosté když na centr od Pumrleho si naskočil Hlubuček ale hlavou mířil těsně nad. V 15.minutě šli domácí do vedení když ze strany Holovič prostřelil Matějčka 1:0. V 21.minutě zbytečně Nemyrovskyy fauloval před vápnem Janatu a ten z přímého kopu přidal druhý gól domácích 2:0. Pěnčín zlepšil výkon a v 25.minutě Záveský vystřelil z vápna a překonal brankáře ale na brankové čáře vykopl míč jeden z obránců domácích na roh. Za minutu Hlubuček nacentroval do vápna a Paldus trestuhodně minul prázdnou branku. Ve 33.minutě přišel důležitý moment celého zápasu. Záveský krásnou přihrávkou poslal Fajfra do úniku, který běžel sám na bránu ale domácí Patka ho zastavil za cenu faulu a rozhodčí Jirák mu ukázal červenou kartu. K přímému kopu se postavil Nemyrovskyy a trefil přesně k tyči 2:1. 5 minut před poločasem, opět Záveský vyslal Fajfra, který běžel sám ze strany na gólmana domácích, bohužel netrefil branku. Ve 46. minutě Nemyrovskyy vysunul Pumrleho, který z první našel na hranici vápna Záveského a ten přesně k tyči z prvního doteku vyrovnal 2:2. Pěnčín se do soupeře zakousl a domácí celý druhý poločas měli pouze jednu střelu na branku, s kterou si poradil Matějček. V 53.minutě Pumrle běžel sám na gólmana, přihrál do prázdné brány Hlubučkovi, který trestuhodně nedal. V 61.minutě opět stejná situace, tentokrát Zapadlo předložil míč do prázdné Pumrlemu a dopadlo to stejně, vedle. Přišli další šance Záveský, Nemyrovskyy, Pumrle stříleli jen do brankáře a k nim se přidal Zapadlo. Pěnčín se na závěrečný tlak nevzmohl a odešel ze zápasu pouze s bodem a to přesto že Pěnčín měl za celý zápas minimálně 7 gólových šancí