Pěnčín porazil Mimoň vysokým rozdílem ale na začátku zápasu by to nikdo nečekal. Domácí trenéři měli co dělat aby postavili konkurence schopnou sestavu a dokázala obrat Mimoň o body a to se také povedlo.

Pěnčín začal dobře, hned v 5.minutě Paldus vyslal přihrávku na Pumrleho do velké šance, ale bohužel, domácí zastavil praporek pomezního rozhodčího. Ve 20.minutě už se skóre měnilo, opět Paldus oslovil Pumrleho, který si tentokrát offside pohlídal a přesným zakončením k tyči poslal domácí do vedení 1:0. Za minutu Pěnčín vedl o dvě branky, Pumrle našel na hranici vápna Záveského, který prvním dotykem trefil šibenici 2:0. Ve 30.minutě měli stoprocentní šanci hosté, když střelu na brankové čáře zachránil domácí Lang. Ve 36. minutě zachyboval Lang, naštěstí pro domácí Hřeben trefil pouze boční sít. 4.minuty před přestávkou, Paldus zahrával ze strany přímý kop, našel hlavu Pumrleho a ten se trefil přesně 3:0. Ve 45. minutě Pivrnec vytáhl nad břevno skvělou střelu hostujícího Hřebena.

V 50.minutě opět Paldus nacentroval do vápna na Pumrleho a ten střelou k tyči zkompletoval hattrick. Za 10 minut, Paldus zahrával pokutový kop po faulu na skvěle hrajícího Pumrleho , který byl nejlepší na hřišti, jenže Paldus nechal vyniknout gólmana hostí. V 64.minutě hosté snížili střelou z vápna, kterou Pivrnec nemohl chytit 4:1. Domácí se soustředili pouze na obranu a hosté zvyšovali tlak jenže žádnou šanci neproměnili a tak v 88.minutě přidal 5.gól Lang.

Domácí trenéři byli spokojeni s výkonem všech hráčů s nasazením a přístupem, jen je mrzí malá účast na tréninkových jednotkách a častých omluv na utkání