Pěnčín podlehl Hejnicím po velmi špatném výkonu zejména v 1.poločase. Hosté se ujali vedení hned v 9.minutě když se Fajfr nedohodl s gólmanem Matějčkem, který vyběhl na dlouhý nákop hostí a ani jeden nedokázal odkopnout míč na hranici vápna do autu, toho využil Sirůček a ten otevřel skóre 0:1.
Tato situace napověděla jak bude probíhat první poločas. Hodně individuálních chyb domácích hráčů, matný výkon bez nasazení, agresivity a především velmi dobrý výkon hostujícího celku. Ve 24.minutě po chybě obrany přidal druhý gól hostů Leitner 0:2. Pěnčín se vytvořil jedinou šanci za první poločas a to ve 26.minutě kdy Paldus ve vyložené šanci hlavičkoval jen do brankáře po centru Zapadla.
Pěnčín se po přestávce snažil s výsledkem něco udělat a hned měl ve 49. šanci, kdy Zapadlo krásným centrem našel ve vápně Hlubučka, ten z voleje vystřelil k tyči ale radost mu zkazil výborným zákrokem gólman Tonev. Poté Paldus našel ve vápně Baláska po rohovém kopu ale ten pouze trefil hlavičkou tyč. Po hodině hry měli domácí další šanci, Hlubuček i Pumrle ale míč za brankovou čáru nedostali. V 75.minutě se dostal ve vápně k míči Paldus ale na 2x nedokázal pořádně zakončit do prázdné branky. Tečku za utkáním dal v 88.minutě Sirůček po chybě domácí obrany.

Pěnčín zaslouženě doma prohrál s Hejnicemi a hráči by jsi měli uvědomit, že s takovým nasazením hlavně v prvním poločase se zápas vyhrát nedá. Ve 2.poločase měli 4 tutové šance, bohužel je domácí nedokázali využít.