Pěnčín přivítal v rámci 1.kola celek z Doubí a připsal si první letošní výhru. Vítězství se nerodilo lehce hlavně v první půli byli hosté více než vyrovnaným soupeřem.

První střelu v zápase si připsali hosté, ale Pivrnec byl na místě. V 12.minutě se domácí dostali do vedení, Záveský skvěle podržel míč přihrál do běhu Huškovi, který nacentroval na hlavu kanonýra Hlubučka a ten v těžké pozici trefil přesně k tyči 1:0.

Pěnčín měl více šancí ale Hušek ani Paldus se nedarovali a soupeř okamžitě trestal. Střílený centr do vápna přesně uklidil k tyči hostující Haunold 1:1.
Pěnčín se mohl dostat znovu do vedení ale nejdříve hlavičku Hlubučka zastavilo břevno a pak střelu tyč. Domácí se ve druhém poločase výrazně zlepšili a přišli také branky.

V 52.minutě Hušek šel sám na gólmana a tvrdou střelou rozvlnil síť 2:1. Za 20 minut přidal svůj druhý gól v zápase po centru Bendy hlavou Hlubuček. V 83.minutě hostující Šimek snížil na 3:2 ale za další minutu se trefil domácí Ferenc a v poslední minutě pečetil výsledek na 5:2.

Příští týden zajíždí Pěnčín do Lomnice, kde ho čeká velice těžký zápas

Sestava: Pivrnec – Lang, Heinrich, Matějček P., Zapadlo – Benda, Záveský(58.Krejčí),Paldus, Štolba – Hušek(78.Ferenc), Hlubuček.