Pěnčín ve 2.kole zajížděl na horkou půdu do Lomnice, oba týmy v letní přípravě posílili tak se očekával vyrovnaný fotbal. Bohužel Pěnčín nenaplnil očekávání a jede domů bez bodu za porážku 1:4.

Hned domácí měli ve 2.minutě obrovskou šanci ale domácí útočník v dobré pozici přestřelil. V 11.minutě se domácí dostali do vedení, přízemní centr zakončil na zadní tyči Topič přesně 1:0. V 25.minutě se hostům naskytla velká šance na vyrovnání, hlavní rozhodčí nařídil nepřímý kop na hranici vápna, Paldus posunul Heinrichovi a ten se trefil přesně do horního rohu branky 1:1.

Ve 32.minutě Pěnčín opět nedokázal uhlídat centr na zadní tyč a domácí opět vedli 2:1. Během druhého poločasu se Pěnčín snažil o vyrovnání ale bohužel se za celý zápas nedostal do svého tempa. Lomničtí přidali ještě 2 branky a po zásluze berou 3 body.

Jediný hráč, který odvedl dobrý výkon byl v brance Pivrnec, který zneškodnil několik velmi nebezpečných situací a v 58.minutě zneškodnil pokutový kop.

Pěnčín si neodváží z Lomnice ani bod. Natož zranění vyřadilo Heinricha, Vitkoviče a P. Matějčka.

Sestava: Pivrnec-Lang, Heinrich(33.Hušek), Matějček P.,Štolba(63.Nemyrovskyy). – Krejčí, Záveský, Paldus, Benda – Vitkovič(51.Ferenc) – Hlubuček.