Ve 3.kole A třídy Pěnčín přivítal na svém hřišti bývalého účastníka krajského přeboru Bílý Kostel.
Hned v 1.minutě se hosté dostali do vedení když rychlý protiútok zakončil přesně Ďuriš 0:1.

Domácí zareagovali velice rychle, když v 7 minutě Lang přesnou přihrávkou za obranu vybídl Huška ke srovnání skóre a ten se nemýlil 1:1. V 11 minutě už domácí vedli, Hlubuček si obhodil gólmana hostí a ten ho zastavil jenom za cenu faulu, k míči se postavil faulovaný Hlubuček a z pokutového kopu dal na 2:1.

Pěnčín v prvním poločase hosty jasně přehrával, měl minimálně 4 vyložené šance které bohužel pro domácí gólem neskončili.
V 55. minutě měli hosté šanci na vyrovnání ale trefili jen tyč Pivrncovi branky. Ve 2.poločase ubylo šancí a hrálo se především uprostřed hřiště, až v 70 minutě měl domácí Benda výbornou šanci ale gólu se nedočkal.

O 3 minuty později hostující obrana znovu faulovala ve vápně Hlubučka a ten se z pokutového kopu opět nemýlil 3:1.

Pěnčín si připsal veledůležité body a podal výborný týmový výkon.
Zaslouženě jsme vyhráli, podali jsme nejlepší výkon v sezóně, škoda že výsledek neskončil jenom větším rozdílem.
Fanoušci byli spokojení jak s výsledkem tak předvedenou hrou.

Sestava: Pivrnec – Lang, Petržilka, Matějček P.(80.Konopásek), Krejčí – Štolba(55.Vitkovič), Záveský, Paldus, Benda(75.Nemyrovskyy) – Hlubuček, Hušek(65.Zapadlo).