Pěnčín v sobotu v netradičních 10:15 přivítá na svém hřišti nováčka soutěže tým SK Jívan Bělá. Hosté si vedou skvěle, ze 4 zápasů získali 10 bodů za 3 výhry a 1 remízu. Jsou na 2 místě tabulky.
Pěnčín musí odčinit debakl z venkovního zápasu, kde utrpěl drtivou porážku 0:5. Předvedl velice špatný výkon.
Ze 4 zápasů máme 2 výhry a 2 prohry. Na svém hřišti oba domácí zápasy jsme vyhráli.
V tabulce jsme na 8 místě.

Pěnčín poprvé doma ztratil a podlehl Bělé 3:4. Domácím se nepovedl vstup do utkání kdy ve 14.minutě prohrával 0:3. 2.poločas byl daleko vyrovnanější, domácí snížili Huškem na 2:3. Pak inkasovali ze standardní situace a 5 minut před koncem upravil skóre Benda na konečných 3:4.

Pořád se bavíme o tom stejném, sráží nás individuální chyby hráčů, nemůžeme si dovolit prohrávat ve 14 minutě o 3 góly. To rozhodlo dnes.

Máme problémy se začátky zápasů než se dostaneme do tempa, v každém zápase dostaneme minimálně jednu branku na začátku zápasu po individuální chybě a to nás sráží. Když se vyhneme individuálním chybám a začneme utkání dobře, nebudeme mít problém.

Hostům gratulujeme k výhře zaslouženě vyhráli.

Pivrnec – Konopásek, Hlubuček, Petržilka, Vodrážka 70.(Kurfiřt) – Řezníček(46.Štolba),Záveský, Nemyrovskyy, Benda – Paldus, Hušek

V sobotu Pěnčín jede na hřiště do Krásné Studánky. Doufejme pro tři body, které potřebujeme