Pěnčín vstoupil do utkání fantasticky. Hned v 1.minutě Zapadlo nacentroval do pokutového území, kde našel Bendu ten sklepával míč pod sebe na Huška a ten z jednoho doteku se trefil přesně k tyči 1:0.

Utkání se odehrávalo bez velkých šancí až ve 25.minutě Ruprechtice zahrozili ale Matějček v bráně svůj tým podržel. Ve 33. minutě se Paldus dostal k odraženému míči a ten uklidil přesně k tyči 2:0.

Ve 2.poločase se nesl ve stejném duchu jako ten první. Pěnčín čekal na svou šanci a Ruprechtice měli balón více na kopačkách. Za stavu 2:0 mohl rozhodnout 2x Zapadlo a 1x Hušek to se nepodařilo a tak přišel trest.

Pět minut před koncem snížil po rohu Vlach.
Pěnčín už vítězství z rukou nepustil a připisuje si důležité vítězství,

Hodnocení trenéra

Utkání jsme odehráli velmi dobře takticky, je vidět, že jsme zlepšili obrannou fázi. První gól nám spíše uškodil protože jsme vyčkávali co potom předvede soupeř. Výkon nebyl tak kvalitní jako proti Košťálovu ale vítězství se počítá. Za stavu 2:0 jsme mohli dát dva, tři góly, to musíme zlepšit, to nás trápí každý zápas.

Neproměňování šancí. Dokázali jsme si, že můžeme hrát jak ze zabezpečené defenzivy tak presovat soupeře po celém hřišti.
Musíme být dominantnější v držení míče, kolikrát zbytečně ztrácíme balóny kvůli vlastním chybám.