33. Kobrle, 71. Jindřišek – 6.Hušek, 15. Štolba, 28. Paldus, 66. Hušek

Vyjádření trenéra po výhře 4:2 v Horní Branné

Celý zápas jsme měli pod kontrolou, dali jsme dva rychlé góly což nás uklidnilo. Prvních 30 minut jsme dominovali, to byl náš nejlepší fotbal v sezóně. Od stavu 3:0 jsme polevili v koncentraci a dovolili jsme domácím se dostat brankou do zápasu od 30 minuty do poločasu jsme vypadli z tempa.
To se nám nemůže stávat. 2.poločas byl vyrovnaný dali jsme Huškem na 4:1 ale opět jsme zbytečně inkasovali.

Pak se zápas spíše dohrával.
Je vidět, že se lepšíme a zvedáme se jak herně tak bodově. Vyvarovali jsme se individualních chyb a hrajeme daleko víc jako tým než v předešlých zápasech.

V sobotu nás čeká zápas doma s Mimoní. To je zápas o 6 bodů. Mimoň je hned za námi v tabulce a ztrácí na nás 2 body.

Nečeká nás nic jednoduchého, Mimoň je velmi kvalitní tým, není jen tak na 5.místě tabulky. Když k zápasu přistoupíme zodpovědně a s nasazením, věřím že budeme úspěšní.