Vyjádření trenéra po výhře nad Jenišovicemi

Vítězství se nerodilo vůbec lehce. Hosté potvrdili, že jsou jedni z nejfotbalovějších týmů v soutěži. V 10. minutě jsme se dostali do vedení po brance Hlubučka z pokutového kopu.

Místo toho abychom odskočili na rozdíl dvou branek, tak opět po naší hrubé chybě nás hosté potrestali. Hosté doplatili na svoji nedisciplinovanost v zápase. V poločase jsme si řekli, že zápas bude hlavně o nás, bohužel jsme to moc herně nepotvrdili.

Chyběl nám pohyb, klid na míči, mysleli jsme si že se hosté porazí sami.Šance které jsme si vypracovali jsme trestuhodně neproměnili. Nakonec jsme dali vítěznou branku Barcuchem.

Přesvědčili jsme se, že hrát proti oslabenému soupeři je daleko těžší jak hrát ve vyrovnaném počtu. Musím pochválit našeho gólmana Pivrnce, podržel nás v některých situacích.

Jsem rád, že jsme toto utkání zvládli, hlavně výsledkem ! Udrželi jsme se v horních patrech tabulky.

Příští týden zajíždíme do Hejnic a jedeme pro 3 body. Hejnice jsou kvalitní tým, máme nějakou sérii bez prohry a chceme v tom pokračovat a udržet 3.místo‼️

SESTAVA
Pivrnec – Konopásek, Hlubuček, Barcuch, Zapadlo – Štolba(74.Ferenc), Nemyrovskyy – Okulov(54.Vitkovič), Paldus, Benda – Hušek

10.Hlubuček PK., 85. Barcuch, 90. Ferenc – 25. Hurt