Hodnocení trenéra po výhře v Hejnicích a podzimní části

Odehráli jsme velmi kvalitní zápas, do Hejnic jsme jeli s tím, že nás čeká velice kvalitní soupeř i když to v tabulce nebylo znát. Potvrdilo se, co jsem říkal hráčům, defenzivu nemají tak kvalitní jako ofenzivu. Podařilo se nám dát 2 branky do 8.minuty po rychlých protiútocích.

Celý zápas jsme kontrolovali hru ale i domácí měli šance hlavně v prvním poločase ale nevyřešili ty situace dobře, ve dvou případech nás podržel gólman Pivrnec. Domácí ve 2.poločase vrhli všechno do útoku a přidali jsme další 3 branky a další 4-5 situací jsme nedokázali proměnit. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě.

Co se týče podzimní části, jsme spokojeni. Dělíme se s Košťálovem o 3.místo, stáhli jsme druhou Bělou na 3 body. Po 6 ti zápasech to nevypadalo že bychom měli být v popředí tabulky, byli jsme kolem 12 místa. Nedařilo se nám jak výsledkově tak herně.

Změnili jsme rozestavení, stáhli jsme Hlubučka z útoku do obrany, to byl velmi výrazný faktor. Přestali jsme dostávat zbytečné góly po individuálních chybách a hráči tzv. začali jezdit po zadku.

V posledních 7 utkání jsme dostali pouhých 6 branek, připsali si 6 výher a remizovali jsme pouze v Rynolticích.

Mrzí mě porážky v Pěnčíně u Turnova, v Krásné Studánce a doma s Bělou.
Chtěl bych poděkovat všem hráčům za velmi dobrou tréninkovou morálku a za konec podzimu, ten se nám vydařil ze všech týmů v soutěži nejvíce

FK Hejnice – FC PĚNČÍN 0:5
3. Barcuch, 8. Hušek, 66. Zapadlo, 69. Štolba, 76. Barcuch.

Sestava
Pivrnec – Lang, Hlubuček, Balásek, Konopásek – Záveský(73. Nemyrovskyy), Barcuch – Benda(80.Ondrejčík), Paldus, Zapadlo(89. Matějček J.), Hušek(59.Štolba).