Pěnčín včera odehrál přátelské utkání proti Železnému Brodu hrající krajský přebor. Pro Pěnčín to byl po pauze způsobené covidem první zápas, pro našeho soupeře už třetí a prvních 20 minut to tak vypadalo. Pěnčín se nedostal do tempa a hosté byli lepší a zaslouženě otevřeli skóre. Za 10 minut odpověděl střelou k tyči Paldus. Domácí po vstřeleném gólu byli daleko lepší, drželi míč na vlastních kopačkách a hosté hrozili z brejkových situací. Domácí měli šance ale poločas skončil 1:1.
Druhý poločas se přelíval z jedné strany na druhou. Stoprocentní šance neproměnili jak hosté tak domácí. Za domácí byl 2x velmi blízko gólu Chlomek ale bohužel neproměnil. Hosté šli sami na bránu ale domácí podržel gólman Blahna.

Výsledek utkání se nezměnil a skončil zaslouženou remízou.

Hodnocení trenéra
Utkání splnilo účel a utvrdilo kde nás tlačí bota a kde se musíme zlepšit. Brod je kvalitní soupeř hrající krajský přebor. Myslím až na prvních 20 minut jsme to odehráli kvalitně. Ke konci zápasu bylo vidět ze oběma mužstvům docházejí síly. Remíza je naprosto spravedlivá.