Trenér Pěnčína čekal, že tři body v tomto utkání jeho tým vybojuje. Soupeř měl zatím tři prohry ze tří zápasů. 

V dalším kole I. A třídy dali domácí hned na začátku zápasu rychlý gól. Hosté se více soustředili na obranu. A tým Pěnčína nepodal takový výkon, jaký by se zamlouval jejich trenérovi Janu Řezáčovi.

„Mimoň hrála na rychlé protiútoky. My jsme se těžko dostávali do zakončení. Kromě prvního gólu jsme si další vyložené šance vytvářeli jen ztěžka. Po naší špatné přihrávce a špatném vyběhnutí našeho gólmana hosté vyrovnali,“ popsal trenér Řezáč.

Když Pěnčín dostal na 1:1, bylo na čase, aby kouč o poločase v kabině zvýšil hlas. „Nebyl jsem s výkonem spokojený. Za tohoto výsledku jsme měli tři vyložené šance. Dali jsme tyčku. Šance jsme neproměnili. Naopak z rohového kopu jsme dostali na 2:1. To bylo patnáct minut před koncem zápasu,“ uvedl trenér. A bylo potřeba něco s tím udělat. „Stáhli jsme to na tři obránce a dvě minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat. Měli jsme pak ještě jednu příležitost dát gól, ale, bohužel, jsme ji zase nevyužili,“ popsal závěr kouč .

Ten spokojený s výsledkem, ani s výkonem vůbec nebyl. „Věděl jsem, že bychom mohli hrát daleko líp. Když je soupeř zatažený a brání v osmi hráčích, tak jsme si s tím nedovedli úplně poradit. Čekal jsem, že tři body v tomto utkání vybojujeme. Soupeř měl zatím tři prohry ze tří zápasů. Chtěli jsme doma konečně vyhrát. Teď v Rynolticích musíme hodně přidat,“ plánoval Řezáč po zápase.

Svůj tým už před utkáním upozorňoval, že se Mimoň určitě přijede o body porvat, protože, kdyby prohrála i počtvrté, tak už jí poteče pořádně do bot.