Béčko porazilo Jabloneček 4:2

Tuto neděli jsme odehráli své první mistrovské utkání v roce 2024. Ač by postavení v tabulce svádělo k podcenění, oba týmy se ocitají na opačných pólech tabulky. Snažili jsme se k zápasu přistoupit zodpovědně. Na naše nové rozestavení 3-4-3 soupeř překvapivě dobře zareagoval, hrál důrazně, umně zahušťoval prostor před svoji brankou a vyrážel do ojedinělých brejků. Ty mu bohužel až zázračné vycházely , naštěstí jsme na oba jejich goly dokázali rychle zareagovat. Do šatny se odcházelo s dost možná překvapivým výsledkem 2:2.
Do druhé půle jsme nastoupili v rozestavení 4-4-2. Soupeř pomalu odcházel fyzicky, čehož jsme využili a začali dobývat jejich obranu. V průběhu druhé půle jsme vystřídali všech 5 hráčů z lavičky a dvěmi brankami upravili konečný výsledek na 4:2. Skóre mohlo být ještě vyšší pokud by jsme využili všechny naše šance a netrefovali brankovou konstrukci. Kaňkou na zápasu je zranění našeho obránce Mastníka, snad se dá na důležitý příští zápas dokupy.

Sestava: Uhlíř – Mastník (Těhník), Chropůvka, Matějček (Jabálek) – Novák (Kabelka), Pelta, Dorničák, Benda – Moc (Čárný), Strnad (Šyjko), Zapadlo


Góly: 2x Zapadlo, 1x Strnad, 1x Čárný.