Denis Drahoš posílí FCP

Pěnčín hlásí před začátkem soutěže další posilu!😈👌🏼😇

Do našeho klubu přichází stále ještě mladý sniper Denis Drahoš, který se vrací k fotbalu po delší časové pauze kvůli zranění kolene. Prošel pouze dvěma týmy a to Slovanem Liberec a Turnovem. Bude potřeba mu dat čas a prostor na adaptaci.

Věříme, že nám Denis pomůže hlavně na útočné polovině v závěrech utkání, jelikož jsme na podzim neměli úplně mnoho možností na střídání.

Malý rozhovor s naši novou posilou.

Jak ses dostal do Pěnčína?

Do Pěnčína jsem se dostal přes Adama Peltu, který mě kontaktoval, zda bych neměl zájem znovu nastartovat kariéru a já kývnul. 😉

Co tvůj zdravotní stav?

V roce 2019 jsem měl operaci kolene, s kterým jsem měl dlouhou dobu problémy. Proto jsem i fotbal v roce 2022 přestal hrát. Nyní po pár konzultacích s ortopedy a i hlavně ze stýskání po fotbalu, jsem se rozhodl tomu dát ještě šanci. Jsem rád, že mi Pěnčín dal možnost se znovu k fotbalu vrátit. Doufám, že koleno bude v rámci možnosti v pořádku.

Jaké máš ambice na jaro?

Ambice na jaro mám hlavně abych byl zdravý, nabral potřebnou kondici a pomohl klukům v nadcházejících zápasech.

Jak hodnotis náš kádr?

Kádr hodnotím velmi pozitivně. Znám se s trenérem Šafářem, který mě trénoval v Turnově a i některé kluky znám z dřívějšího působení ve Slovanu. Na krajský přebor máme velmi kvalitní a zkušené hráče.

Jaké budeš nosit číslo?

Na dresu bych rád nosil číslo 21, s kterým jsem začínal v 5ti letech hrát ve Slovanu Liberec.