FC Pěnčín: Jerasov, Heinrich (K), Hrnčíř, Patka, Černý (86. Drahoš), Vrabec, Ráček (86. Pelta), Helm (73. Díl), Bína, Štemberk, Šedý (41. Phan)

TJ Velké Hamry B: Čapek, Javůrek, Jeřábek, Kubík, Voldán (57. Sochor), Drozen (16. Janda), Svrček (Chlum), Macháček (K), Rudolf, Vosecký, Váňa

Trenér: Bryscejn Zdeněk

Branky: 22. Černý, 36. Štemberk, 93. Drahoš

Tresty: ŽK 35. Javůrek, 39. Svrček, 39. Hrnčíř, 42. Vrabec

Opět se setkáváme s týmem z Velkých Hamrů. Je to náš nejčastější soupeř, neboť se s ním pravidelně potkáváme i při poháru. Před dvěma týdny jsme na jejich hřišti v penaltovém rozstřelu postoupili do finále krajské pohárové soutěže. Byl to adrenalin. Dnes náš rival nepřijel v tak silné sestavě, jako byl minule. Od začátku vyvíjí tlak a snaží se překonat náš střed a obranu. Kluci, jako vždy, připraveni. První velká šance přichází v 9. minutě, kdy Vašek Helm hodil aut, ale Honzovi Černému to nevyšlo. Následovalo několik další nevyužitých Vaškových příležitostí. V 17. minutě po našem faulu hosté měli první šanci, kdy jejich střela těsně míjela břevno naší branky. V 22. minutě Martin Ráček rychle unikl do území hostů, nahrál Honzovi Černému a ten s jistotou skóroval. K dalšímu zvýšení došlo v 36. minutě z penalty Mirka Štemberka, který byl před tím faulován v pokutovém území. Druhá půlka byla velmi bojovná od obou týmů, možná až zbytečně moc faulů. Ale k výraznější akci nedošlo, spíše pokusy o střelu na obou stranách. Čtyři minuty před koncem jsme takticky vystřídali, kdy nastoupil Adam Pelta a Denis Drahoš. A toto střídání se vyplatilo, kdy v 90 + 2 Adam na půlce získal míč, nahrál Marku Bínovi, ten pronikl až před pokutové území, nahrál zleva nabíhajícímu Denisovi, který upravil skóre na konečných 3:0.

Dnešní zápas se opět vydařil. Zápas měl svoji dynamiku, bojovnost a důraznost. Soupeř byl dobře připravený, snažil se a několikrát prověřil našeho Dímu Jerasova, který ale udržel čisté konto. Naši hráli svoji hru, poděkování patří všem.