Béčko poprvé padlo na půdě Jilemnice

Naše jarní neporazitelnost skončila na hřišti ambiciózního klubu z Jilemnice.
O vzájemnou motivaci se kromě postavení v tabulce postaral i fakt, že v zimním přestupním termínu do Jilemnice přestoupil náš střelec Michal Kohout a Kapitán Dominik Dědek.
Zápas jsme začali opatrně se snahou zachytit očekávaný nápor domácích. Minimálně toto se povedlo a hrál se opatrný fotbal na naši půlce. Postupem času nás Jilemnice dostala pod tlak, ale naštěstí nebyl plodný.
Bohužel ve chvíli, kdy jsme se začali osmelovat i směrem dopředu, tak jsme v 28. minutě inkasovali. Na naši opatrně hře se vzhledem i ke zranění našeho klíčového defenzivního štítu Richarda Bíny nic nezměnilo.
Do druhé půlky jsme vystřídali již zmíněného zraněného hráče čerstvou krvi Pepou Vedralem, který podpořil na hrotu osamoceného Davida Tokára a hra se vyrovnala a začali jsme se dostávat do šancí. Bohužel tu největší Jarda Chropůvka nevyužil. Bohužel, aby těch zranění nebylo málo, tak se nám v 60. minutě zranil Josef Vedral a rozšířil již tak velkou naši marodku..
Začali jsme hrát na risk a jak to bývá domácí v 79 minutě přidali pojistku. V úplném závěru mohl korigovat Štěpán Strnad, ale bohužel těsně přestřelil.
Bohužel i vzhledem k naší oslabené sestave jsme nedosáhli na lepší výsledek a z Jílemnice si vezeme prohru 2:0.
Pozitivní na zápase je fakt, ze po zranění odehrál celý zápas Ondřej Mastník a do sestavy se vrátil odchovanec Ondřej Brožek.