FK Velké Hamry B – FC Pěnčín 1:1 (0:0) 2:4 na PK
branky: Bína
sestava: Zoul – Heinrich, Vrabec, Patka, Hrnčíř – Helm (Drahoš), Bína, Daněk, Skuhravý, Díl (Ráček) – Štemberk (Černý)

Pěnčín v poháru na penalty postupuje!

Domácí posilnění o hned 3 hráče ze základní sestavy A týmu a všechny hráče z lavičky byli v prvním poločase lepším týmem. Zároveň jim nahrával silný vítr. Naopak náš celek hrál velmi jednoduchý fotbal, jelikož domácí nás vysoko presovali a my tak hráli opravdu jednoduše ze zabezpečené obrany na rychlé brejky. Přesto měl velkou šanci Díl, ale svoji slabší pravou netrefil branku. Domácí měli velkou šanci po dobře sehraném rohu. Poločas. V poločase jsme se uklidnili a podpořili. Na hřiště vlétli s novou energií a s větrem v zádech. Soupeř nevydržel presovat celý zápas a postupně jsme získali hru na svoji stranu. Přesto jsme po nedohodě brankáře s Matějem Hrnčířem darovali soupeři branku a prohrávali. Druhý poločas se velmi povedl Markovi Bínovi, který i své divizní soupeře pohybem převyšoval a byl za to odměněn brankou po hrubé chybě domácí obrany. Je potřeba říct, že se povedlo střídání – zraněného Štemberka nahradil důrazný Černý, Honzu Díla vystřídal Martin Ráček a dobrým krokem bylo i nasazení Tomáše Stibora, který hlavně svým klidem dodal týmu tolik potřebnou rozehrávku. V základní hrací době skončilo utkání 1:1. A přišla chvíle našeho brankáře Martina Zoula na kterého domácí hráči celý zápas pokřikovali, že neumí nohama, ten jim to však vrátil. Vychytal 2 penalty a poslal nás do finále. Svým haterům ukázal, že není pouze internetový hrdina, ale muž činu. Věříme, že mu to vydrží i nadále!