FC Pěnčín: Zoul, Bína, Phan (66. Pelta), Díl (60. Drahoš), Hrnčíř, Vrabec, Patka, Stibor, Helm, Daněk, Štemberk (60. Šedý)

TJ Jiskra Višňová: Urban, Pikous, Zimák (66. Pavlů), Labská (46. Machek), Švadlenka (83. Soukup), Mazánek (K), Kepr, Holec, Bednář, Michálek (73. Beran), Žežulka

Trenér: Melka Milan

Branky: 16. + 54. Daněk, 50. + 55. Štemberk

Tresty: ŽK 37. Phan, 59. + 70. Stibor (ČK), 85. Daněk, 87. Žežulka

Dnešní utkání se opět vydařilo. Do utkání jsme nastoupili v rychlém tempu, víme, že je důležité vstřelit rychlé góly, a to se také podařilo. Nejprve to bylo několik nevydařených pokusů, například již ve 3. minutě to byla střela Honzy Díla po nahrávce Mirka Štemberka, kterou domácí brankář chytil.   V 17. minutě pak opět Honza Díl kopal roh, jeho střelu našel Kuba daněk a hlavou skóroval na 0:1. V první půli jsme útočili, co to šlo, bohužel více branek nepadlo.

Po změně stran náš tlak nepolevil, a již v 50. minutě zde bylo zvýšení skóre, kdy pronikl Marek Bína středem před pokutové území domácích, nahrál nabíhajícímu Mirku Štemberkovi a ten s jistotou proměnil.  Domácí se sotva rozkoukali a svoji příležitost opět využil Kuba Daněk, kdy zvýšil již na 0:3 a minutu na to po super nahrávce Vítka Phana definitivně potvrdil další brankou Mirek Štemberk. Do hry se po dlouhé zdravotní pauze podíval také Ondra Šedý. Utkání bylo velice svižné. Na naší straně byli, krom dvou střelců, velice výrazní Honza Díl, Vašek Helm i Tomáš Stibor, který si to ale pokazil dvěma žlutými kartami, a tedy červenou a další utkání nám nepomůže. Soupeř nám ale nic nedával zadarmo, sám měl několik střel na branku, kdy musel zasahovat Martin Zoul. Vezeme další tři důležité body z Višňové. Do letošní konce soutěže již zbývá jeden měsíc.