Z těžkého utkání v Sedmihorkách bereme 3 body

FC Pěnčín: Zoul, Hrnčíř, Patka (K), Stibor (90. Jerasov), Krejčík, Pelta (56. Heinrich), Vrabec, Daněk, Linka, Drahoš (76. Ráček), Bína

FK Sedmihorky: Špína, Opluštil, Vaníček, Bakeš Š., Štěpnička, Ložek (79. Rubeš), Močkovský (88. Urbánek), Kodr (K) (88. Bakeš T.), Poledne (69. Pham), Randák, Syrovátka

Trenér: Čížek Lukáš

Branky: 36. Patka, 79. Stibor

Tresty: ŽK 32. Vaníček, Štěpnička, 41. Randák, 47. Vrabec, 63. Krejčík, 77. Pelta, 83. Močkovský

Z těžkého utkání proti dobrému soupeři ze Sedmihorek bereme 3 body.

Na suchém a hrbolatém hřišti v Sedmihorkách byl k vidění zajímavý zápas z obou stran. Přijeli jsme pouze se 3 náhradníky včetně náhradního brankáře. Chyběli kapitán Štemberk, střelec Díl, Helm a Ryml. Pěnčín hrozil celý zápas hlavně přes strany přes agilní trojici Bína, Daněk a Drahoš. Třetí jmenovaný se dostal k odraženému míci po standartní situace a navedl míč, nacentroval před bránu, kde míč tečoval Daněk k Patkovi a ten nezaváhal a zklidnil gólem Pěnčín. Poté měl opět několik dobrých úniků Bína, ale ani jeden neskončil brankou. Pěnčín kopal i mnoho rokových kopů, ale většinu zlikvidoval opět skvělý brankář Špína. Své šance měli i domácí. Po nastřeleném centru Randáka nás podržel Zoul. Poločas 1:0 pro Pěnčín. V poločase udělal trenér změnu a Krejčík se prohodil se Stiborem. Druhá půlka však byla z naší strana směrem dozadu výborná. Domácí jsme nepustili do žádné šance. Naopak Bína opět spálil obrovskou šanci a měl několik skvělých průniků hodných spíše na atletický ovál než na hrbolaté fotbalové hřiště, jelikož míč se často ve finální fázi rozskákal a finálka nebyla přesná. Pěnčín v závěru vsítil důležitou druhou branku, po dobrém zpracování Račka a presinku Stibora se druhý jmenovaný dostal do zakončení a prostřelil brankáře Špínu a vsítil uklidňující branku.

Dnes je potřeba celý tým pochválit. Odehráli jsme utkání velmi zkušeně, soupeře nepustili do vyložených šancí a udrželi další čisté konto. Hráčem a hlavně běžcem utkání byl jednoznačně Marek Bína, který celých 90 minut udržel smrtící tempo i ve velmi teplém počasí. Jen tak dál.

Děkujeme fanouškům za podporu a těšíme se opět v sobotu v 17:00 v Zásadě na utkání proti nováčkovi KP z Vilémova!