FC Pěnčín: Zoul, Stibor (46. Drahoš), Hrnčíř, Díl (73. Ráček), Krejčík (77. Horňáček), Bína, Vrabec, Linka, Patka (65. Heinrich), Daněk, Štemberk (K) (65. Pelta)

TJ JISKRA Višňová: Urban, Lakomý, Kepr, Mazánek (K), Bednář (46. Michálek), Žežulka (46. Pospíšil), Pikous (77. Beran), Zimák (73. Pavlů), Švadlenka, Zita, Bubla

Trenér: Melka Milan

Branky: 14. Lakomý (vlastní), 30. Díl, 35. Vrabec, 57. Krejčík, 81. Drahoš

Tresty: ŽK 19. Patka, 43. Bubla, 74. Michálek

Nedělní podvečerní utkání ve Višňové bylo od počátku pod naším dohledem, již v 2. minutě nahrál Karel Vrabec Marku Bínovi, který se pokusil o první střelu na branku. Soupeř se ale nedal a v 8. minutě musel zasahovat Martin Zoul. V 11. minutě Matěj Hrnčíř nahrál kapitánu Mirku Štemberkovi a ten našel Honzu Linku, který přestřelil. Ve 13. minutě byl faulován Honza Díl, standardky se nakonec ujal Honza Linka, který opět přestřelil. Ve 14.minutě Karel Vrabec nahrál Honzovi Dílovi, ten vystřelil, míč pak ale do branky přešel přes domácího hráče, branka platí jako vlastní – skóre 0:1.  V 19. minutě po faulu viděl žlutou kartu Pavel Patka. V následujících minutách měl šanci znova Marek Bína, pak Kamil Krejčík anebo Mirek Štemberk. Ve 30. minutě se luxusně střelecky prosadil Honza Díl po nahrávce od Tomáše Stibora přes Kamila Krejčíka. 0:2. V 35. minutě využil naší standardky Karel Vrabec a svojí střelou zvýšil na 0:3.

Do druhé půle jsme vstoupili se změnou, odešel Tomáš Stibor, kterého nahradil Denis Drahoš. Višňová také vystřídala své dva hráče a bylo to herně poznat ve zlepšení na jejich straně. V 51. minutě Kamil Krejčík nahrál Mirku Štemberkovi a ten pak Denisi Drahošovi, který ale trefil břevno. K dalšímu zvýšení skóre došlo v 57. minutě díky premiérové trefě Kamila Krejčíka, kterému nahrál Honza Díl. Ten se pokusil o další střelu Honza díl, bohužel těsně vlevo branky. V 65. minutě odešel Mirek Štemberk, který byl nahrazen Adamem Peltou, pak ještě v 73. minutě vystřídal Martin Ráček Honzu Díla a v 77. minutě Kamila Krejčíka nahradil Nikolas Horňáček. K poslední změně výsledku došlo v 81. minutě díky Denisy Drahošovi, kterému nabídl míč Honza Linka. Konečný stav byl tedy 0:5.

Zápas se většinu doby odehrával před domácí brankou, i když po několika našich chybách zde pokus o dobytí byl. V 24. minutě dokonce zazvonilo naše břevno. Nicméně jsme opět určovali hru, a díky našim čtyřem proměněným střelám a jednomu vlastnímu gólu domácích jsme jasně vyhráli.