Jan Linka míří do Pěnčína

‼️ Přestupová bomba je tu ‼️

Do Pěnčína míří kapitán Velkých Hamrů Jan Linka. 🤩

Honzo, vítej u nás! 🤝😇

Malý rozhovor s naší novou posilou. 👇🏼

Honzo, jak jsi se dostal do Pěnčína? 🤩

Do Pěnčína přicházím z Velkých Hamrů, které hrají divizi. Což pro mě znamenalo větší časové vytížení a i kvůli mé časově náročné práci jsem si dával pro a proti . K tomu jsem nějakou dobu v kontaktu s Adamem Peltou no a nakonec to dopadlo tak,že jsme se dohodli na přestupu.

Kde jsi v minulosti hrál? 😎

Začínal jsem v 7 letech v Jablonci nad Nisou, kam jsem se dostal až do B mužstva. Pak následovali štace v Železném Brodě, Schollnach (Německo), Jablonec nad Jizerou, odkud jsem se dostal na půl roku do 2.ligy za FK Varnsdorf. Následovali dlouhá léta právě ve Velkých Hamrech, na které budu vzpomínat jen v tom nejlepším. Teď doufám,že stejně úspěšné roky mě čekají i na Pěnčíně.

Jak se těšíš na krajský přebor o 16 týmech? ⚽️

Za mě je to skvělé. Bude více zápásů. Zimní pauza je už takhle pro fotbalisty strašně dlouhá a tímhle se aspoň trochu zkrátí.

Jaké máš osobní a týmové ambice? 🙏

Nikdy jsem nebyl žádný extra střelec, takže osobní ambice nejsou na prvním místě. Chci být hlavně prospěšný pro tým. Týmově to je jasné. Vyhrát vše, co půjde.

Jak se těšíš na předkolo Mol cupu? 🏆

Dostali jsme Velké Hamry, což abych řekl pravdu, jsem si úplně nepřál. Ale v tomhle zápase můžeme jen překvapit a věřím, že když na hřišti necháme vše, můžeme udělat dobrý výsledek.